Co se právě děje

aktuality jsou řazeny odspodu, podle data konání

Nejnovější aktuality

Koloděje  •  Jirny  •  Klánovice

Zprávy z farní rady

Krátké info z poslední schůze pastorační farní rady naleznete zde.

Výsledky voleb z prosince 2017

Přehled hlasů pro jednotlivé kandidáty naleznete zde. Také zde naleznete Seznam zvolených a jmenovaných členů.

Stálá oznámení

2016 • Klánovice

Mše sv. s účastí dětí

Nedělní bohoslužby s promluvou pro děti a hudebním doprovodem kytarových písní (Holky v akci) budou v Klánovicích pravidelně vždy druhou neděli v měsíci.

P. Rafał

Konkrétní datumy a písničky naleznete na stránce Hudba .

2016 • Koloděje

Dětské mše sv. - Koloděje

Dětské mše v Kolodějích se konají každou třetí neděli v měsíci v 10:30. Tímto jste všichni zváni, především rodiny s dětmi. Bližší informace o termínech a zpívaných písničkách sledujte na stránce Hudba .

Dan Vláčil

2016 • Koloděje

Farní fotogalerie

Na serveru Rajče je umístěna farní fotogalerie, ve které naleznete snímky z různých farních aktivit - zahradní slavnost, posvícení, sázení švestkové aleje, první svaté přijímání apod. Adresa fotogalerie je farnostkolodeje.rajce.net, příp. farnostkolodeje.rajce.idnes.cz.

Máte-li doma fotografie z farního dění, které ve fotogalerii scházejí, kontaktujte Moniku Šárovou či Zitu Kazdovou.

Štěpán Lapáček